KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8078372
nr 807 8372
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, poserande kvinna, Kina, signerad, motivets mått: 34x23
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:33:54
8/2 16:18:38